Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılından bu yana dürüst, disiplinli, müvekkil odaklı ve şeffaf bir biçimde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu süreçte büyük başarılara imza atmış olmakla birlikte İdare hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku gibi alanlarda emsal niteliğinde birçok karar alınmasında etkin rol oynadık.

İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Sınai Haklar Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Tazminat Hukuku alanlarında uzmanlaşarak kazandığımız davalarla büyük başarılar elde ettik.

Uluslararası ve yerel şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, Türkiye’deki hukuki ihtiyaçları konusunda uluslararası standartlarda temsil eden  
“Çelik & Çelik Partners Law Firm” insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki savunmaya ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet vermektedir. Meslek içi eğitime büyük önem veren  “Çelik & Çelik Partners Law Firm” hizmet verdiği alanlarda geniş deneyime sahip yetkin bir hukukçu kadrosu bulunmaktadır. Ayrıca hizmet verdiği konularda uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak geliştirmektedir.

“Çelik & Çelik Partners Law Firm” ulusal ve uluslararası platformda, müvekkillerinin haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda büyük ve isim yapmış firmalara danışmanlık hizmeti vererek, firmaların ticari faaliyetlerini sağlam hukuki zemin üzerinde gerçekleştirmelerini, firmaların hukuksal problemlerini ortadan kaldırarak sektörel faaliyetlerine devam etmelerini sağlamaktayız. Sonuç olarak siz değerli müvekkillerimize her alanda hukuki danışmanlık hizmeti vererek, maruz kaldığınız hukuki sorunları uzman avukatlarımızca yapılan bir ön inceleme neticesinde, hukuka uygun olarak gerekli işlemlerin  yapılması suretiyle ve sağlıklı bir süreç içerisinde çözüme ulaştırmaktayız. Müvekkillerimizin karşılaşacakları hukuki soru ve sorunları, anlık veya uzun vadede somut olaya göre belirlediğimiz çözüm yolları ile alanında uzman ve deneyimli avukatlarla birlikte yürütmekteyiz.

Büromuz müvekkillerine tam kapsamlı, açık ve anlaşılır bir dilde, profesyonel ve yüksek kalitede hukuk hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Müvekkillerimize Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini sunarken sadece mevcut ihtilafları çözmeyi değil, ileride gerçekleşmesi mümkün ihtilafların da oluşmasını engellemeyi ve bunlara karşı hukuki tedbirler almayı temel çalışma prensibi olarak öngörmekteyiz.

Bize Ulaşın

Neden Biz?

Tüm avukatlarımız ve diğer çalışma arkadaşlarımız genç, yenilikçi, dinamik, güleryüzlü, aktif çalışma temposuyla müvekkillerine en iyi hukuki hizmeti sunmaktadır.
Müvekkillerimize sunulan avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerinde, hak ve zaman kaybı yaşanmaması adına süreci en hızlı ve verimli olarak hukuksal çerçevede kullanan uzman kadroya sahibiz.
Yenilikçi çözümler üreterek, güncel gelişmeleri sürekli takip ederek müvekkillerine çözüm odaklı yaklaşımla hızlı ve etkin hizmet sunan kadromuzla hizmetinizdeyiz.